Petra Rezka 1723/1a, 140 00 Praha 4
e-mail: info@penzionpaloucek.cz
tel.: +420 725 002 960

Služby penzionu

Hotelové pokoje

Nabízíme možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování v prostorných nadstandardně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových apartmánech. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout. K některým patří také lodžie. Pokoje jsou vybaveny TV, mikrovlnnou troubou, lednicí, indukčním vařičem a nádobím. Koupelny jsou vybaveny nastavitelným podlahovým topením.

Snídaně

Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje. Máte možnost výběru z rozsáhlého menu, pokud si však přesto nevyberete, pokusíme se Vám připravit snídani dle Vašeho přání a našich možností. Připravujeme pro Vás domácí bábovku, koláče, buchty a mnoho dalšího. Vše je zcela čerstvé a připravené přímo u nás.

Lobby bar

Lobby bar je otevřen od pondělí do čtvrtka od 7.00 do 12.00 a od 17.00 do 22.00 a v pátek od 7.00 do 12.00. Nabízíme široký výběr kvalitních vín, domácího džusu i dalších nápojů.

Recepce, check-in a check-out

Recepce je otevřena od pondělí do čtvrtka od 7.00 do 12.00 a od 17.00 do 22.00 a v pátek od 7.00 do 12.00. Check-in je od 13h a check-out do 11h. Pokud se chcete ubytovat mimo otevírací hodiny recepce, stačí nám dát předem vědět přibližný čas Vašeho příjezdu, abychom zajistili přítomnost personálu a bezproblémové ubytování. Zajištění individuální doby check-inu a check-outu je možné po předchozí domluvě a v závislosti na našich aktuálních možnostech.

Prádelna

Během pobytu jsou Vám k dispozici také služby prádelny s možností expresního vyhotovení.

Bezpečnost

Přístup do penzionu je zajištěn pomocí elektronických čipů a bezpečnost je zajišťována také kamerovým systémem monitorujícím okolí penzionu.

Parkování

Možnost parkování přímo v penzionu je omezena a není možné ji zaručit. V okolí jsou však k dispozici bezplatné veřejné parkování.

Další služby

Náš personál je vždy připraven pomoci Vám s orientací po Praze, zajistit odvoz a další služby, které budete při Vašem pobytu požadovat.